Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1Stacco4400012012
2Pandamigo's4400012112
3Savo Asciladies421011058
4Hebo Bees520037106
5VC Krivo D231101885
6Lochristi 131011884
7Orix Volley D4410126104
8Panda's Amazones21001343
9Orix Volley D231002373
10VC Struikelblok41003393
11Smash-In401035112
12VC Artevelde Ypsilon20011261

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits