Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1Kameleons VC191720057955
2Savo Asciladies2016004511448
3Stacco2012323522844
4Pandamigo's207517413532
5Panda's Amazones209056403532
6Smash-In207238354028
7VC Data-M207229323927
8Revobek206338354327
9JTV Zele2052112274420
10Fitz2031214205113
11Luksafleks19001185571

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits