Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1'T KELDERKEN D2201810158856
2Pandamigo's2115213542050
3PANDA'S AMAZONES2015023511747
4REVOBEK2111415483142
5SMASH-IN2110416463339
6FITZ206428374028
7VC LOCOS DAMES196139304023
8JTV ZELE2061310304323
9WABIBIS1952210284121
10LOCHRISTI 11951211264219
11VBM HEUSDEN2030215175211
12VC DEN DISTEL20001192601

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits