Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1'T KELDERKEN D2111000131630
2REVOBEK115501301425
3Pandamigo's117202281225
4PANDA'S AMAZONES118012271025
5FITZ113422262119
6SMASH-IN114124212216
7LOCHRISTI 1113125172413
8JTV ZELE103034162112
9WABIBIS92124132010
10VBM HEUSDEN1020088256
11VC LOCOS DAMES810167214
12VC DEN DISTEL1000192301

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits