Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1'T KELDERKEN D2191610154952
2Pandamigo's1812213452041
3PANDA'S AMAZONES1813023451641
4SMASH-IN1910414462739
5REVOBEK199415423036
6FITZ185426343526
7JTV ZELE186138303723
8WABIBIS165128253319
9VC LOCOS DAMES174139244017
10LOCHRISTI 11741210223916
11VBM HEUSDEN1730113144310
12VC DEN DISTEL18001172541

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits