Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1'T KELDERKEN D2161310145943
2Pandamigo's1611212421638
3PANDA'S AMAZONES1511022381335
4SMASH-IN168314372431
5REVOBEK156414322427
6FITZ154424312923
7WABIBIS135125232419
8JTV ZELE155037243118
9LOCHRISTI 1143128173313
10VC LOCOS DAMES142129163610
11VBM HEUSDEN153001211379
12VC DEN DISTEL14001132421

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits