Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1JUNAMI242400072272
2VC ARTEVELDE ETA2420022651362
3PANDA'S AMAZONES2417403651959
4CAVA KELDERKEN24170165423511
5VC LOCOS DAMES2412129454040
6LOCHRISTI 124121110424039
7FITZ23111011403635
8WABIBIS23101012344132
9VC DEN DISTEL2380213314826
10VBM HEUSDEN24511172557171
11DAO 12350018195515
12HOLY VOLY24210219668
13DE WIZITS241012286931

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits