Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1JUNAMI5320015513
2PANDA'S AMAZONES6401115713
3ARTEVELDE THETA5400113412
4SAVO ASCILADIES430011049
5LOCHRISTI 142101978
6FITZ520128107
7SMASH-IN32001646
8VC LOCOS DAMES31002563
9VBM HEUSDEN510046133
10DAO 1410033103
11WABIBIS401034112
12DE WIZITS20011261
13VC DEN DISTEL400133121

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits