Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1JUNAMI10730030727
2PANDA'S AMAZONES118021291126
3SAVO ASCILADIES9800125424
4ARTEVELDE THETA10800225724
5FITZ127113261524
6LOCHRISTI 1105212241820
7VC DEN DISTEL103034172212
8SMASH-IN103106132211
9DAO 110210710258
10VBM HEUSDEN10200811266
11VC LOCOS DAMES811069205
12WABIBIS11021810315
13DE WIZITS900366273

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits