Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1JUNAMI1914302521348
2SAVO ASCILADIES171600149648
3ARTEVELDE THETA171500246845
4PANDA'S AMAZONES1711123411937
5FITZ1811115382436
6LOCHRISTI 1177217323526
7VC LOCOS DAMES177109283323
8SMASH-IN176119273621
9VC DEN DISTEL1840311214415
10WABIBIS1732111224214
11VBM HEUSDEN1640012193912
12DAO 1182101512498
13DE WIZITS16003139483

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits