Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1JUNAMI111100033233
2CAVA KELDERKEN121000230730
3PANDA'S AMAZONES11810229826
4VC ARTEVELDE ETA10801127625
5FITZ116104211420
6LOCHRISTI 1136016202319
7VC DEN DISTEL105005161715
8VC LOCOS DAMES104114171915
9WABIBIS84004121412
10DAO 11120097276
11VBM HEUSDEN1010097273
12HOLY VOLY11100103313
13DE WIZITS10000103300

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits