Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1JUNAMI191900057257
2PANDA'S AMAZONES1612202441140
3CAVA KELDERKEN1813005401639
4VC ARTEVELDE ETA141101236934
5VC LOCOS DAMES169115332430
6LOCHRISTI 1189018293128
7FITZ178108292626
8WABIBIS147007222321
9VC DEN DISTEL176029243620
10VBM HEUSDEN17410121939131
11DAO 11840014144212
12HOLY VOLY17100163493
13DE WIZITS15000153450

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits