Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1Stacco151410045744
2Pandamigo's179422442437
3Lochristi 1189144412933
4Savo Asciladies148213332029
5Panda's Amazones148114322127
6VC Krivo D2174418313821
7Orix Volley D4165137263720
8VC Struikelblok156018273219
9Smash-In154308263318
10Hebo Bees1751011253817
11Orix Volley D2142048163810
12VC Artevelde Ypsilon141011212414

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits