Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1SAVO ASCILADIES242210170968
2ARTEVELDE THETA2421012661164
3PANDA'S AMAZONES2417223622357
4JUNAMI24173046220561
5FITZ2414136513347
6LOCHRISTI 124112110454538
7VC LOCOS DAMES24101112404633
8WABIBIS2454114355624
9SMASH-IN2461314325723
10VC DEN DISTEL2442315286019
11VBM HEUSDEN2441217286216
12DE WIZITS2412417216811
13DAO 124310201565101

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits