Stand

Ploegww3+w2+w1-w0-s+s-ptFF
1JUNAMI6600018118
2PANDA'S AMAZONES5410015214
3VC ARTEVELDE ETA42011967
4WABIBIS22000626
5FITZ32001636
6DAO 142002766
7VC LOCOS DAMES42002666
8LOCHRISTI 1520036106
9VC DEN DISTEL410034103
10DE WIZITS30003190
11VBM HEUSDEN400041120
12CAVA KELDERKEN10001030
13HOLY VOLY30003090

Legende

w aantal gespeelde wedstrijden
w3+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-0 of 3-1 (3 punten)
w2+ aantal gewonnen wedstrijden met 3-2 (2 punten)
w1- aantal verloren wedstrijden met 2-3 (1 punt)
w0- aantal verloren wedstrijden met 1-3 of 0-3 (0 punten)
s+ aantal gewonnen sets
s- aantal verloren sets
pt aantal punten
FF aantal forfaits