KALENDER 2016 -2017

WEDSTRIJD KALENDER
WEDSTRIJDDAGDATUMUURLOCATIERESULTAAT
Lochristi – VBMwoensdag06/09/201720:30Basisschool, Ingang Kon. Boudewijnlaan, 9080 Lochristi
Fitz – VBM zaterdag16/09/201715:45Sporthal Ter Beke, Vleeshouwersstraat 4, 9112 Sinaai
VBM – Panda’svrijdag22/09/201720:00Sporthal Bergenmeers, Koedreef 1, 9070 Destelbergen
DAO – VBM vrijdag25/09/201720:00 Sporthal Driebeek, Driebeekstraat 22, 9050 Gentbrugge
VBM – VC Locos ladiesvrijdag06/10/201720:00Sporthal Bergenmeers, Koedreef 1, 9070 Destelbergen
VBM – Smash-invrijdag20/10/201720:00Sporthal Bergenmeers, Koedreef 1, 9070 Destelbergen
VBM – Wabibisvrijdag27/10/201720:00Sporthal Bergenmeers, Koedreef 1, 9070 Destelbergen
Smash-in – VBMwoensdag08/11/201720:00 Sporthal, Molenstraat 1B, 9290 Overmere
VBM – T Kelderken (bekerwedstrijd)zondag12/11/2017TBDRozebroeken, Victor Braeckmanlaan 180, 9040 Sint-Amandsberg
Savo Asciladies – VBMwoensdag15/11/201720:00Sporthal De Vinderij
VBM – Artevelde Thetavrijdag24/11/201720:00Sporthal Bergenmeers, Koedreef 1, 9070 Destelbergen
VC Den Distel – VBMzaterdag02/12/201719:00Rozebroeken, Victor Braeckmanlaan 180, 9040 Sint-Amandsberg
VBM – Junamivrijdag08/12/201720:00 Sporthal Driebeek, Driebeekstraat 22, 9050 Gentbrugge
De Wizits – VBMzaterdag16/12/201717:00Rozebroeken, Victor Braeckmanlaan 180, 9040 Sint-Amandsberg
VBM – Lochristi 1vrijdag22/12/201720:00Sporthal Bergenmeers, Koedreef 1, 9070 Destelbergen
VBM – Fitzvrijdag12/01/201820:00Sporthal Bergenmeers, Koedreef 1, 9070 Destelbergen
Panda’s – VBMvrijdag19/01/201819:30Sporthal Durmehal, Sportlaan 2, 9160 Lokeren
VBM – DAO 1vrijdag26/01/201820:00Sporthal Bergenmeers, Koedreef 1, 9070 Destelbergen
VC Locos dames – VBMzaterdag03/02/201819:00Rozebroeken, Victor Braeckmanlaan 180, 9040 Sint-Amandsberg
Revobek – VBMmaandag06/02/201820:00Sporthal De Muylaert, Dam 67, 9160 Lokeren
Wabibis – VBMmaandag19/02/201820:00Rozebroeken, Victor Braeckmanlaan 180, 9040 Sint-Amandsberg
VBM – Savo Asciladiesvrijdag02/03/201820:00Sporthal Bergenmeers, Koedreef 1, 9070 Destelbergen
Artevelde Theta – VBMzondag11/03/201818:00 Sporthal Driebeek, Driebeekstraat 22, 9050 Gentbrugge
VBM – Den Distelvrijdag16/03/201820:00 Sporthal Driebeek, Driebeekstraat 22, 9050 Gentbrugge
Junami – VBM maandag19/03/201820:30Sporthal Appels
VBM – Savo Asciladiesvrijdag30/03/201820:00 Sporthal Driebeek, Driebeekstraat 22, 9050 Gentbrugge

Google Kalender Downloaden

Klik op de Google Calendar icon die zich rechtsonderaan bevindt om de kalender toe te voegen aan je Google kalender.